رادتل ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به گارانتی و نیز فروش موبایل میباشد.این مجموعه دارای شرایط و قوانین و مقرراتی نیز میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
مقررات عمومی رادتل
این فروشگاه تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و تنها با هدف رشد و پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی مشغول به فعالیت میباشد و این مجموعه موظف است تا کلیه خدمات تعیین شده خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
شرایط خرید از رادتل
کلیه اجناس و کالاهای موجود در وب سایت دارای قیمت های بروز شده میباشند و شما میتوانید پس از بررسی انتخاب خرید خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام دهید.کلیه مراحل پرداختی ما دارای امنیت لازم میباشد و این اطمینان خاطر را به شما از لحاظ ایمن بودن اطلاعات شما میدهیم.
شرایط ارسال کالاهای خریداری شده
کاربرانی که از وب سایت رادتل خرید خود را انجام میدهند پس از نهایی شدن خرید و همچنین پرداخت میتوانند کالای خود را از طریق پست پیشتاز طی یک الی سه روز کاری در محل مورد نظر خود دریافت کنند لازم به ذکر است که کلیه کالاهایی که از طریق پست ارسال میشوند بیمه شده هستند و در صورت آسیب دیدگی در حمل نقل میتوانید خسارت کالا را دریافت کنید.برای مشتریان کرج و حومه ارسال به صورت پیک رادتل و رایگان میباشد و پست و تیپاکس مختص استان تهران و شهرستانها میباشد.
شرایط و ضوابط گارانتی
کالاهای دارای گارانتی در صورت بروز هرگونه مشکل قابلیت مرجوعی را دارد و مهلت تست کالاهای بدون گارانتی فقط ۲۴ ساعت میباشد.
طرح های تشویقی
رادتل ارائه دهنده طرح ها و جشنواره های تخفیفی در زمان ها و فصول مختلف سال میباشد و شما مشتریان عزیز میتوانید بهره لازم را از این طرح ها ببرید.